Alis : 3.8507
Satis: 3.8576
Alis : 4.5385
Satis: 4.5467
Firma Tanıtım Sayfası
Önceki Sayfa İçin Tıklayın.Önceki Sayfa
[NTX-38465] Rusça Çevirisi İçin

MERVE BEZ ÇANTA

38465 - merve bez çanta

Firma Ürün ve Hizmet Çeşitleri;

MERVE BEZ ÇANTA{ TORBA ]

Firma No : NTX 38465 - RESİM 1

Firma Faaliyet Alanları ;

çevre ve doğa
dostu bez
çantaları üretiyoruz
gaziantep. in
ilk ve tek hambez çanta üreticisi
merve bez çanta
ham bezden kot ve keten nonwoven kumaştan
bez çanta üretiyoruz çantaları alış veriş merkezleri için
şirketler için promasyon çantalar market poşetleri
gaziantep, te üretiyoruz ve size sunuyoruz çoçukların yüzü solmasın
dünyamız çöp olmasın agaçlar yıkılmasın dünyamız çöp yıgını olmasın. doğa ve çevre dostu bez poşet üretmekteyiz ham bezden kot ve keten torbaların da üreticisi olan, gaziantap’nin önde gelen ambalaj firmalarından olan merve bez çanta gaziantep ürünlerini anlatıyor merve bez çanta gazantep kalitesiyle müşterilerini düşündüğü gibi, doğaya duyarlılığıyla da dünyayı ve gelecek nesilleri düşünüyor:
firmamız doğa dostu taşıma torbaları reklam çantaları üretmektedir. ürünlerimiz bir çok çevre bilincindeki firma tarafından kullanılmaktadır. doğa dostu ürünlerimizi üç kategoride sınıflandırmaktayız. ham bez kot ve keten kumaştan torbalar üretmektedir.
reklam çantaları
bir sunum çantası özellikle size uygun şirketimizin isteği ve ürünler burada yeni ürün ve ambalaj hızlı sürekli çaba size sektöre sunulan çeşitli inç çantalar reklam amaçlı olarak sadece ulaşım amaçlı değil kullanılır olmalıdır . şirketinizin en basit reklam çanta yazdırılır. yeni teknolojiler ve üretim teknikleri tercih ambalaj yapılmış ham bez kot ve keten kumaştan çanta üreticileri bizim birçok iç yüzey çizilir ürünler üreten sektörü bu ürünün seri üretimine etkili olan üreticiler için uygundur maliyet teklif var.
fuar bilgileri çanta
son zamanlarda birçok şirket ambalaj fuarı üreten firmamız, katılımcılara farklı alternatifler sunuyor. el dikişli omuz askısı kumaş çanta asmak için ana kaynak yanı sıra modern çanta ile imalat yeni ürünleri torbaları üzerinde hizmet sunmak için çalışıyoruz tanıtımı iyi temsil etmek olmalıdır. yeni çanta ( pp) çanta ile lamine on ediyoruz.
özel ürünler
biz sizin için en uygun değerlendirecek deneyler dayalı ambalaj sektöründe uzun yıllar farklı alternatifler sunmaya devam özel ambalaj esnek ambalaj alternatifleri talebi mevcuttur. ayrıca nonwoven kumaş olmayan ihtiyaçlarını- örgüsüz teknikleri dokuma göre üretiyoruz. çalışmalar hakkında bilgi almak için lütfen bizi arayınız. biz çevreye olumlu bir katkısı vardır sunan ürünlerin uzun süreli kullanımı.
türkiyede ilk kez bir konumda bulunmaktadır başladı. amacıyla web üzerinden online ödeme sistemi kurduk işlemleri kolaylaştırmak için ek olarak, müşterilerimize türkiye için ödeme yaparsınız.
doğal çevre için bez torba üretin. şirketiniz için şirketimizde en modern kumaş torba ambalaj lar bulunabilir.
bu çantalar ister kot ve keten mazlemeden üretilebilmekte yada tamamen doğal olarak ürettiğimiz poşetlerimiz sunulmaktadır. bu çantlar çok uzun ömürlüdür. bu poşetler için ömür boyu kullanım garantisi vermektedir. bu poşetleri alışverişe giderken yanınızda taşıyor alışverişlerinizde yeni poşet kullanmak yerine defalarca bu ürünü kullanıyorsunuz. bu şekilde büyük bir tasarrufun yanı sıra doğal çevreyi binlerce ton çöp plastikten kurtarmış oluyorsunuz.
dikişli jean ve keten poşetler,
bu taşıma torbaları tarımdan, tekstile çok geniş alanda kullanımı olan teknik bir kumaş olan jean [kot } ve keten malzemeden üretilen poşetlerden oluşmaktadır. firmamız özellikle üretim maliyetlerini en aza indirmek amacıyla bu kumaşları üretebilmektedir. sayesinde maliyet avantajı kazandırdığımız ürünler ile plastik poşetlerin kullanımını azaltmayı hedeflemekteyiz.
kot [ jean} keten kumaş malzeme dikişli konfeksiyon olarak şekillendirilebilmekte farklı poşet modelleri yine bu sistemde elde edilebilmektedir .
neden bez torba ?
üretilen doğa dostu bez çantalar çalışmasını hayata geçirdi. çalışma, mağaza ve market alışverişlerinde naylon torba yerine bez çanta kullanılmasını özendirmeyi ve doğa dostu yaşam alışkanlıklarının yaygınlaştırılmasını amaçlıyor. 100 ham pamuk dokumadan üretilen çantalarda doğaya zarar vermeyen su bazlı baskı kullanıldı.
konuyla ilgili açıklama yapan doğa derneği genel müdürü bahtiyar kurt “bu ortak çalışma bizim için heyecan verici. ben ne yapabilirim diye soran, hemen bugün değiştirebilecekleri bir şeyler arayan doğaseverlere cevap veren bir çalışma oldu. alışveriş merkezleri bugün doğamız için tehdit oluşturan naylon torba yerine bez çantalara geçişin başlatılabileceği anlamlı bir nokta. umarım bu çalışma arzu ettiğimiz gibi naylon torba kullanımının tarihe karışması için çarpıcı bir örnek oluşturur” dedi.
yaptığı ise açıklamada “dünyaya işlediğimiz suçların dosyası hayli kabarık. ama bu proje ile yaptığımız bir yanlışı düzeltme yolunda adım attığımızı düşünüyorum. çevreyi korumak öncelikle atıklarımızı düzenlemekle başlar. plastik poşet yerine tasarladığım ham bezden bu çanta uzun kullanımlı ve aynı zamanda yeni dünya anlayışına sahip yeni tüketici modelini de simgeliyor. artık harekete geçme anı. plastik poşet kullanmayan mutlu insan olma hali. ” dedi.
çalışmayı destekleyen “doğa derneği vasıtasıyla böyle bir çalışma yapmak ve çağımızın en önemli sorunlarından biri olan çevre sorunlarına bir alışveriş merkezi kimliği ile değinebilmek bizleri son derece memnun etti. ziyaretçilerimize
merve bez çanta
özel tasarımı olan çantayı sevgililer günü vesilesiyle hediye ederken, onları doğaya zarar veren ürünler yerine doğa dostu ürünleri kullanmaya bir nebze de olsa teşvik etmeye çalıştık. ” dedi.
notlar
naylon torba sadece çöp ve kirlilik yaratmaz, üretim sürecinde suyumuzu tüketir, göl ve nehirlerin akış rejimlerini bozar, depolama sürecinde ciddi maliyetler oluşturur, doğal yaşam ortamlarına verdiği zararla, nesli tehlike altındaki türlerin varlığını tehlikeye sokar.
naylon torba kullanımı tüm dünyada 1982’de, türkiye’de 1980’ler sonunda başladı. bu yeni alışkanlık bir uygarlık göstergesi gibi kabul görüp yaygınlaştı. örneğin istanbul’da istanbul büyükşehir belediyesi verilerine göre, günde 10. 000 ton üzerinde çöp üretilmektedir. üretilen bu çöpün yaklaşık yüzde 10′luk bir kısmını ise naylon poşet ve diğer plastikler oluşturur. sanayi ve ticaret bakanlığı’nın 2002 verilerine göre ülkemizde naylon torba ve plastik talebi her yıl 1. 7, ithalatta 6. 5 oranında artmaktadır.
avustralya’da 2008 yılı sonunda süpermarketlerde naylon torba kullanımına son verildi. çin’de haziran 2008 tarihinden başlamak üzere çok ince naylon torba üretimi ve süpermarketlerde kullanılması yasaklandı. irlanda mart 2002’de naylon torba kullanımına yönelik bir vergi koydu, o yıldan önce yılda 1, 2 milyar poşet tüketiliyorken, vergi sonrası tüketim 95 oranında düştü. sel sırasında su akışını kestiği ve ciddi maddi hasara sebep olduğu için bangladeş’in başkenti dakka’da da naylon torba kullanımı yasaklandı. güney afrika, almanya ve kanada’da naylon torbalar ancak ücret karşılığı alınabiliyor. ingiltere’de 50 mağazada bez çanta uygulaması yapılarak naylon torba talebinin bir yılda 70 oranında düşürülmesi sağlandı.
atık ve doğada çözünme
kesekâğıtlarının geri dönüştürülme oranı daha fazla, mürekkepsiz olanları bahçenizde kullanabilirsiniz. ancak kâğıt, çöpe gittiğinde sanıldığı gibi kolaylıkla çözünmüyor. bozunmayı sağlayacak oksijen, ışık, su gibi materyaller alt katmanlara ulaşmadığından kesekâğıdı da çok uzun zaman ( belki de asla) çözünmüyor. ( bill rathje, stanford ünversitesi, “çöp projesi” başkanı) sonuç
her zaman olduğu gibi tüketmemek, tüketirsek de bir defadan fazla kullanmak en iyi çözüm. yıkanabilen ve defalarca kullanılabilen bez torbalar, fileler ya da sepetler tabii ki en iyi seçenek.
çantanızda veya arabanızın bagajında bulunduracağınız bez torbalar, sizi bu ikilemden kurtaracak ve dünyada bıraktığınız ayak izinizi azaltacak. siz mutlu, ağaçlar, su, deniz kaplumbağaları mutlu…
çevre ve doğa içinde yaklaşık 3 bin yıl yok etmek doğa, hasardan ve doğaya terk edilmelidir kağıt- karton, pamuk ve yün ürünleri ağırlık verdiğiniz özellikle çevremizi tehdit olmayan sentetik ve plastik ürünlerin kullanımı bulur kullanın.
çocuklarımıza temiz bir dünya bırakmak için.
100 geri dönüşümlü ve art arda anti kullanılabilir- bakteriyel kumaşlar çok yapıyoruz- baskı renkli sizi veya firmanızı söylemek yeterlidir

Kösem PliseSon Eklenen Gold Seri İlanlar

Refernas Başlık İl/Ülke İlan Tarihi
194575
350 Adet KAMUFLAJ ASKER PANTOLONLARI SATILACAKTIR<br><br>350 Adet Kargo pantolon satılacaktır<br><br>Satılık kamuflaj pantolon, Satılık askeri kamuflaj pantolon, Satılık askeri pantolon, Parti malı kamuflaj pantolon, Parti malı asker pantolonları 350 Adet KAMUFLAJ ASKER PANTOLONLARI SATILACAKTIR ...
0 532 261 19 44 - 02124474623
İstanbul
Türkiye,
18.12.2017 16:47:19
194577
İHRACAT FİRMALARDA SİLMECE TONAJLI KUMAŞ ALINIR<br><br>İSTANBUL KAHRAMANMARAŞ BURSA HER YERDE TONAŞLI KUMAŞ ALINIR.<BR><BR> TERCİHİM İHRACAT FİRMALAR.<BR><BR><BR>İhraç fazlası örme kumaş alıcısı, İhraç fazlası örme kumaş alanlar, İmalat fazlası örme kumaş alıcısı, Parti malı örme kumaş alıcısı, Parti malı örme kumaş alanlar, İhraç fazlası örge kumaş alıcısı, İhraç fazlası örgü kumaş alanlar, İmalat fazlası örgü kumaş alıcısı, Parti malı örgü kumaş alıcısı, Parti malı örgü kumaş alanlar, İHRACAT FİRMALARDA SİLMECE TONAJLI KUMAŞ ALINIR ...
05392697103 - 05392697103
İstanbul
Türkiye,
18.12.2017 16:27:25
138649
Parça SÜNGER, HURDA SÜNGER, PRESLENMİŞ SÜNGER KIRPINTISI SATILIR<br><br>minderlik kırpıntı sünger, minderlik hurda parça sünger, yastıklık kırpıntı sünger, Parça yastık süngeri, yastıklık kırpıntı sünger, yastık hurda süngeri, kırlentlik parça sünger, parça kırlent süngeri, kırlentlik kırpıntı sünger, kırpıntı kırlent süngeri, parça yastık süngeri, parça minder süngeri, parça yatak süngeri, minderlik kırpıntı sünger, minderlik parça sünger, yastıklık kırpıntı sünger, yastıklık parça sünger, <br><br><br>Kırpıntı sünger Satıcısı, Sünger hurdası satıcısı, sünger hurdaları satıcısı, kırlent süngeri satıcısı, kırlentlik sünger satıcısı, minder süngeri satıcısı, , hurda sünger satıcısı, parça sünger satıcısı, Kırpıntı sünger alıcısı, Sünger hurdası alıcısı, sünger hurdaları alıcısı, kırlent süngeri, kırlentlik sünger alıcısı, minder süngeri alıcısı, hurda sünger alıcısı, parça sünger alıcısı, Kırpıntı sünger satın almacısı, Sünger hurdası satın almacıları, sünger hurdaları satın almacıları, kırlent süngeri satın almacıları, kırlentlik sünger satın almacıları, minder süngeri satın almacıları, , hurda sünger satın almacıları, parça sünger satın almacıları, Kırpıntı sünger satıcıları, Sünger hurdası satıcıları, sünger hurdaları satıcıları, kırlent süngeri satıcıları, kırlentlik sünger satıcıları, minder süngeri satıcıları, hurda sünger satıcıları, parça sünger satıcıları Parça SÜNGER, HURDA SÜNGER, PRESLENMİŞ SÜNGER KIRPINTISI SATILIR ...
05072137042 - 05072137042
Diyarbakır
Türkiye
18.12.2017 15:56:00 Rusça Çevirisi İngilizce Çevirisi
191313
TONAJLI ÖRME KUMAŞ ALINIR<br><br>10 TON 100 TON FARK ETMEZ TONAJLI ÖRGÜ KUMAŞ ALINIR <BR><BR><BR>Parti malı örme kumaş alıcısı, Parti malı örme kumaş müşterisi, Parti malı örgü kumaş alıcısı, Stok örme kumaş alıcısı, Spot örme kumaş alıcısı, parti malı örme kumaş alanlar, Parti malı örgü kumaş alıcısı, Parti malı örgü kumaş müşterisi, Parti malı örme kumaş alıcısı, Stok örgü kumaş alıcısı, Spot örgü kumaş alıcısı, parti malı örgü kumaş alanlar, TONAJLI ÖRME KUMAŞ ALINIR ...
05392697103 - 05392697103
İstanbul
Türkiye,
18.12.2017 15:10:39
194573
Erkek Boxer'ları üretiyoruz. İmalattan ve toptan satış yapıyoruz. ...
+90 533 654 10 46 - +90 533 654 10 46
İstanbul
Türkiye,
18.12.2017 14:10:27 Rusça Çevirisi İngilizce Çevirisi
160381
Toptan HAVLU, BORNOZ, NEVRESİM TAKIMI, YATAK ÖRTÜSÜ, YASTIK YORGAN BATTANİYE, YATAK, PERDE ve ÇEYİZLİK EV TEKSTİİLERİ ALINACAKTIR<br><br>ÇOK KATLI MAĞAZA DA PERAKENDE SATIŞA UYGUN EV TEKSTİLLERİ ALINACAKTIR<BR><BR>Nevresim takımları, 
Lastikli çarşaf, Pike, Alez, Yastık kılıfı, Silikon yastık, Silikon yorgan, Battaniye, Yatak örtüsü, Yaylı yatak vb Uyku 
setleri<br><br>Havlu Bornoz, Banyo paspasları Vb Banyo tekstilleri,<br><br>Perde çeşitleri ve Masa örtüleri, 
peçete havlu, kurulama bezi vb Mutfak tekstilleri vb Ev tekstilleri alınacaktır<br><br>NAKİT ÖDEME<BR>BİRİNCİ 
KALİTE STOK, SPOT, DEPO MALI EV TEKSTİLLERİ, İHRACAT FAZLASI EV TEKSTİLLERİ ALIMIDA YAPILIR NAKİT ÖDEME EV TEKSTİLLERİ ALINACAKTIR ...
0 532 564 41 39 - 0 374 222 54 54
BOLU
Türkiye
18.12.2017 11:03:32 Rusça Çevirisi İngilizce Çevirisi
194553
MACARİSTANDAN STOK ERKEK GİYİM TALEBİ<br><br>Macaritanda faal Stok erkek giyim satın almacısı müşterim için aşağıdaki ürünleri arıyorum<br><br>

Firmamız 2001 yılından beri Macaristan'da erkek giyimiyle uğraşmaktadır.
Budapeşte'de büyük bir satış perakende mağazamız var. <br> <br>
Stoktan Erkeklerin klasik kıyafetlerini almak istiyoruz: <br>
Stok Erkek takım elbiseleri, Stok erkek ceketleri, Stok erkek montları, Stok erkek pantolonları, Stok pulover, Stok erkek gömlekleri, Stok erkek t-shirt vs <br> <br>
A sınıfı yeni ürünler arıyoruz. <br> <br>
Biz genellikle hisse senedi ve daha büyük miktarda satın alınır. <br>
Stokta satmak istediğiniz her çeşit erkek kıyafetiniz varsa, <br>
lütfen teklifinizi bana ayrıntılarıyla gönderin! <br>
MACARİSTANDAN STOK ERKEK GİYİM TALEBİ ...
0 536 509 11 89 - .
Budapest / İstanbul
Hungary / Türkiye
18.12.2017 00:45:47 Rusça Çevirisi İngilizce Çevirisi
94515
. ATLET FANİLA, SPORCU ATLET, O KOL İP ASKI GÜPÜRLÜ ATLET, BAYAN ATLET SLİP, ARJANTİN ÜRETİMİ VE SATIŞINI YAPMAKTAYIZ<br><br>Bayan fanila imalatçısı, Bayan atlet imalatçısı, Bayan slip imalatçısı, bayan külot imalatçısı, bayan slip külot imalatçısı, 


 erkek atlet imalatçısı, erkek fanila imalatçısı, erkek boxer imakatçısı, erkek külot imalatçısı, erkek bokser şort imalatçısı, erkek iç çamaşırı imalatçısı, ATLET FANİLA, SPORCU ATLET, O KOL İP ASKI GÜPÜRLÜ ATLET, BAYAN ATLET SLİP, ARJANTİN ÜRETİMİ VE SATIŞINI YAPMAKTAYIZ ...
. - 5374142555
İstanbul
Türkiye
18.12.2017 00:43:36 Rusça Çevirisi İngilizce Çevirisi
194556
Pakistan için 8 İnç İPLİK ŞİŞİRME MAKİNASI ARIYORUM<br><br>Pakistanlı müşterim için 2 Adet 2000 Model ve üstü, <br> 8 İnç Wolufil Savio Espero İplik şişirme makinaları arıyorum<br><br><br>Volufil Savio Espero İplik şişirme makineleri, Volufil Savio Espero İplik şişirme makinesi, Volufil Savio Espero İplik şişirme makinası, Volufil Savio Espero İplik şişirme makinaları, 8 inç İplik şişirme makinası, 8 inç İplik şişirme makinesi, 8 inç İplik şişirme makinaları, 8 inç İplik şişirme makineleri Pakistan için 8 İnç İPLİK ŞİŞİRME MAKİNASI ARIYORUM ...
0 536 509 11 89 - 0 536 509 11 89
İstanbul
Türkiye,
18.12.2017 00:36:25
51328
Askeri elbise imalatı yapılır, çelik yelek. yelek. ASKER GİYSİLERİ İMALATÇISI, ASKERİ KIYAFET İMALATÇISI, ASKERİ KAMUFLAJ GİYSİLERİ ÜRETİLİR 05322611944 <br><br>> ASKER GİYSİLERİ, ASKERİ KIYAFET İMALATI, 
ASKERİ KAMUFLAJ. GİYSİLERİ 
ÜRETİLİR<br>Солдат одежда, полицейские одежда, производитель камуфляж одежда<BR><BR><BR>Askeri elbise üreticisi. balistik yelek üreticisi. çelik yelek imalatçısı, askeri giysiler, askeri kıyafetleri üreticisi, asker elbisesi üreticileri, asker elbiseleri üreticisi, 
askeri kamuflaj kıyafetleri ğreticisi, polis elbiseleri imalatçısı, polis kıyafetleri üreticisi, kamuflaj giysi üreticisi, kamuflaj elbiseleri üreticisi, askeri bere üreticisi, komando beresi üreticisi, asker bereleri üreticisi, asker miğferi üreticisi, çelik miğfer üreticisi, çelik yelek üreticisi, asker postalı üreticisi, asker botları üreticisi Askeri elbise imalatı yapılır, çelik yelek. yelek. ASKER GİYSİLERİ İMALATÇISI, ASKERİ KIYAFET İMALATÇISI, ASKERİ KAMUFLAJ GİYSİLERİ ÜRETİLİR ...
05322611944 - 02124474623
istanbul
Türkiye
17.12.2017 00:42:18 Rusça Çevirisi İngilizce Çevirisi


cevreYENI MESAJINIZ VAR