Alis : 4.7207
Satis: 4.7292
Alis : 5.5240
Satis: 5.5339
Firma Tanıtım Sayfası
Önceki Sayfa İçin Tıklayın.Önceki Sayfa
[NTX-38465] Rusça Çevirisi İçin

MERVE BEZ ÇANTA

38465 - merve bez çanta

Firma Ürün ve Hizmet Çeşitleri;

MERVE BEZ ÇANTA{ TORBA ]

Firma No : NTX 38465 - RESİM 1

Firma Faaliyet Alanları ;

çevre ve doğa
dostu bez
çantaları üretiyoruz
gaziantep. in
ilk ve tek hambez çanta üreticisi
merve bez çanta
ham bezden kot ve keten nonwoven kumaştan
bez çanta üretiyoruz çantaları alış veriş merkezleri için
şirketler için promasyon çantalar market poşetleri
gaziantep, te üretiyoruz ve size sunuyoruz çoçukların yüzü solmasın
dünyamız çöp olmasın agaçlar yıkılmasın dünyamız çöp yıgını olmasın. doğa ve çevre dostu bez poşet üretmekteyiz ham bezden kot ve keten torbaların da üreticisi olan, gaziantap’nin önde gelen ambalaj firmalarından olan merve bez çanta gaziantep ürünlerini anlatıyor merve bez çanta gazantep kalitesiyle müşterilerini düşündüğü gibi, doğaya duyarlılığıyla da dünyayı ve gelecek nesilleri düşünüyor:
firmamız doğa dostu taşıma torbaları reklam çantaları üretmektedir. ürünlerimiz bir çok çevre bilincindeki firma tarafından kullanılmaktadır. doğa dostu ürünlerimizi üç kategoride sınıflandırmaktayız. ham bez kot ve keten kumaştan torbalar üretmektedir.
reklam çantaları
bir sunum çantası özellikle size uygun şirketimizin isteği ve ürünler burada yeni ürün ve ambalaj hızlı sürekli çaba size sektöre sunulan çeşitli inç çantalar reklam amaçlı olarak sadece ulaşım amaçlı değil kullanılır olmalıdır . şirketinizin en basit reklam çanta yazdırılır. yeni teknolojiler ve üretim teknikleri tercih ambalaj yapılmış ham bez kot ve keten kumaştan çanta üreticileri bizim birçok iç yüzey çizilir ürünler üreten sektörü bu ürünün seri üretimine etkili olan üreticiler için uygundur maliyet teklif var.
fuar bilgileri çanta
son zamanlarda birçok şirket ambalaj fuarı üreten firmamız, katılımcılara farklı alternatifler sunuyor. el dikişli omuz askısı kumaş çanta asmak için ana kaynak yanı sıra modern çanta ile imalat yeni ürünleri torbaları üzerinde hizmet sunmak için çalışıyoruz tanıtımı iyi temsil etmek olmalıdır. yeni çanta ( pp) çanta ile lamine on ediyoruz.
özel ürünler
biz sizin için en uygun değerlendirecek deneyler dayalı ambalaj sektöründe uzun yıllar farklı alternatifler sunmaya devam özel ambalaj esnek ambalaj alternatifleri talebi mevcuttur. ayrıca nonwoven kumaş olmayan ihtiyaçlarını- örgüsüz teknikleri dokuma göre üretiyoruz. çalışmalar hakkında bilgi almak için lütfen bizi arayınız. biz çevreye olumlu bir katkısı vardır sunan ürünlerin uzun süreli kullanımı.
türkiyede ilk kez bir konumda bulunmaktadır başladı. amacıyla web üzerinden online ödeme sistemi kurduk işlemleri kolaylaştırmak için ek olarak, müşterilerimize türkiye için ödeme yaparsınız.
doğal çevre için bez torba üretin. şirketiniz için şirketimizde en modern kumaş torba ambalaj lar bulunabilir.
bu çantalar ister kot ve keten mazlemeden üretilebilmekte yada tamamen doğal olarak ürettiğimiz poşetlerimiz sunulmaktadır. bu çantlar çok uzun ömürlüdür. bu poşetler için ömür boyu kullanım garantisi vermektedir. bu poşetleri alışverişe giderken yanınızda taşıyor alışverişlerinizde yeni poşet kullanmak yerine defalarca bu ürünü kullanıyorsunuz. bu şekilde büyük bir tasarrufun yanı sıra doğal çevreyi binlerce ton çöp plastikten kurtarmış oluyorsunuz.
dikişli jean ve keten poşetler,
bu taşıma torbaları tarımdan, tekstile çok geniş alanda kullanımı olan teknik bir kumaş olan jean [kot } ve keten malzemeden üretilen poşetlerden oluşmaktadır. firmamız özellikle üretim maliyetlerini en aza indirmek amacıyla bu kumaşları üretebilmektedir. sayesinde maliyet avantajı kazandırdığımız ürünler ile plastik poşetlerin kullanımını azaltmayı hedeflemekteyiz.
kot [ jean} keten kumaş malzeme dikişli konfeksiyon olarak şekillendirilebilmekte farklı poşet modelleri yine bu sistemde elde edilebilmektedir .
neden bez torba ?
üretilen doğa dostu bez çantalar çalışmasını hayata geçirdi. çalışma, mağaza ve market alışverişlerinde naylon torba yerine bez çanta kullanılmasını özendirmeyi ve doğa dostu yaşam alışkanlıklarının yaygınlaştırılmasını amaçlıyor. 100 ham pamuk dokumadan üretilen çantalarda doğaya zarar vermeyen su bazlı baskı kullanıldı.
konuyla ilgili açıklama yapan doğa derneği genel müdürü bahtiyar kurt “bu ortak çalışma bizim için heyecan verici. ben ne yapabilirim diye soran, hemen bugün değiştirebilecekleri bir şeyler arayan doğaseverlere cevap veren bir çalışma oldu. alışveriş merkezleri bugün doğamız için tehdit oluşturan naylon torba yerine bez çantalara geçişin başlatılabileceği anlamlı bir nokta. umarım bu çalışma arzu ettiğimiz gibi naylon torba kullanımının tarihe karışması için çarpıcı bir örnek oluşturur” dedi.
yaptığı ise açıklamada “dünyaya işlediğimiz suçların dosyası hayli kabarık. ama bu proje ile yaptığımız bir yanlışı düzeltme yolunda adım attığımızı düşünüyorum. çevreyi korumak öncelikle atıklarımızı düzenlemekle başlar. plastik poşet yerine tasarladığım ham bezden bu çanta uzun kullanımlı ve aynı zamanda yeni dünya anlayışına sahip yeni tüketici modelini de simgeliyor. artık harekete geçme anı. plastik poşet kullanmayan mutlu insan olma hali. ” dedi.
çalışmayı destekleyen “doğa derneği vasıtasıyla böyle bir çalışma yapmak ve çağımızın en önemli sorunlarından biri olan çevre sorunlarına bir alışveriş merkezi kimliği ile değinebilmek bizleri son derece memnun etti. ziyaretçilerimize
merve bez çanta
özel tasarımı olan çantayı sevgililer günü vesilesiyle hediye ederken, onları doğaya zarar veren ürünler yerine doğa dostu ürünleri kullanmaya bir nebze de olsa teşvik etmeye çalıştık. ” dedi.
notlar
naylon torba sadece çöp ve kirlilik yaratmaz, üretim sürecinde suyumuzu tüketir, göl ve nehirlerin akış rejimlerini bozar, depolama sürecinde ciddi maliyetler oluşturur, doğal yaşam ortamlarına verdiği zararla, nesli tehlike altındaki türlerin varlığını tehlikeye sokar.
naylon torba kullanımı tüm dünyada 1982’de, türkiye’de 1980’ler sonunda başladı. bu yeni alışkanlık bir uygarlık göstergesi gibi kabul görüp yaygınlaştı. örneğin istanbul’da istanbul büyükşehir belediyesi verilerine göre, günde 10. 000 ton üzerinde çöp üretilmektedir. üretilen bu çöpün yaklaşık yüzde 10′luk bir kısmını ise naylon poşet ve diğer plastikler oluşturur. sanayi ve ticaret bakanlığı’nın 2002 verilerine göre ülkemizde naylon torba ve plastik talebi her yıl 1. 7, ithalatta 6. 5 oranında artmaktadır.
avustralya’da 2008 yılı sonunda süpermarketlerde naylon torba kullanımına son verildi. çin’de haziran 2008 tarihinden başlamak üzere çok ince naylon torba üretimi ve süpermarketlerde kullanılması yasaklandı. irlanda mart 2002’de naylon torba kullanımına yönelik bir vergi koydu, o yıldan önce yılda 1, 2 milyar poşet tüketiliyorken, vergi sonrası tüketim 95 oranında düştü. sel sırasında su akışını kestiği ve ciddi maddi hasara sebep olduğu için bangladeş’in başkenti dakka’da da naylon torba kullanımı yasaklandı. güney afrika, almanya ve kanada’da naylon torbalar ancak ücret karşılığı alınabiliyor. ingiltere’de 50 mağazada bez çanta uygulaması yapılarak naylon torba talebinin bir yılda 70 oranında düşürülmesi sağlandı.
atık ve doğada çözünme
kesekâğıtlarının geri dönüştürülme oranı daha fazla, mürekkepsiz olanları bahçenizde kullanabilirsiniz. ancak kâğıt, çöpe gittiğinde sanıldığı gibi kolaylıkla çözünmüyor. bozunmayı sağlayacak oksijen, ışık, su gibi materyaller alt katmanlara ulaşmadığından kesekâğıdı da çok uzun zaman ( belki de asla) çözünmüyor. ( bill rathje, stanford ünversitesi, “çöp projesi” başkanı) sonuç
her zaman olduğu gibi tüketmemek, tüketirsek de bir defadan fazla kullanmak en iyi çözüm. yıkanabilen ve defalarca kullanılabilen bez torbalar, fileler ya da sepetler tabii ki en iyi seçenek.
çantanızda veya arabanızın bagajında bulunduracağınız bez torbalar, sizi bu ikilemden kurtaracak ve dünyada bıraktığınız ayak izinizi azaltacak. siz mutlu, ağaçlar, su, deniz kaplumbağaları mutlu…
çevre ve doğa içinde yaklaşık 3 bin yıl yok etmek doğa, hasardan ve doğaya terk edilmelidir kağıt- karton, pamuk ve yün ürünleri ağırlık verdiğiniz özellikle çevremizi tehdit olmayan sentetik ve plastik ürünlerin kullanımı bulur kullanın.
çocuklarımıza temiz bir dünya bırakmak için.
100 geri dönüşümlü ve art arda anti kullanılabilir- bakteriyel kumaşlar çok yapıyoruz- baskı renkli sizi veya firmanızı söylemek yeterlidir

cevreKösem Plise

Son Eklenen Gold Seri İlanlar

Refernas Başlık İl/Ülke İlan Tarihi
92104
TİŞORT BASKICISI, EMPRİME BASKICILAR, PENYE BASKICILAR<BR>GÜNEY TEKSTİL BASKI,  + 90 212 637 50 18<br><br>. TİŞORT BASKICISI, EMPRİME BASKICILAR, PENYE BASKICILAR GÜNEY TEKSTİL BASKI, ...
- +90 212 637 50 18
istanbul
Türkiye
25.5.2018 01:55:04
200263
600 adet ERKEK KOT PANTOLON SATILACAKTIR<br><br>TOPLAM 600 ADET KOT PANTOLON SATILIKTIR<BR><BR><BR>Ucuz kot pantolon, İhraç fazlası kot pantolon, Parti malı kot pantolon, İhracat fazlası kot pantolon, Ucuz erkek kot pantolonu, İhraç fazlası erkek kot pantolonu, Parti malı erkek kot pantolonu, İhracat fazlası erkek kot pantolonu, Ucuz erkek kot pantolonları, İhraç fazlası erkek kot pantolonları, Parti malı erkek kot pantolonları, İhracat fazlası erkek kot pantolonları, 600 adet ERKEK KOT PANTOLON SATILACAKTIR ...
05327087544 - 05327087544
İstanbul
Türkiye,
25.5.2018 01:53:49
200107
15.000 Adet BAYAN TRİKO SATILACAK  <br><br>Firuze İp Bayan triko kazak satılacak<br><br>15000 ADET TRİKO STOKTAN SATILACAKTIR.<br><br><br>Stok bayan triko kazak, Satılık bayan triko kazak, Depo malı triko kazak, Ucuz triko kazak,  Depo malı bayan triko kazak, Ucuz Bayan triko kazak,  Depo malı triko bayan kazak, Ucuz triko bayan kazak, Depo malı bayan kazak, Ucuz bayan kazak, 15.000 Adet BAYAN TRİKO SATILACAK ...
543 580 10 08 - +90 212 540 10 50
İstanbul
Türkiye,
25.5.2018 01:53:33 Rusça Çevirisi İngilizce Çevirisi
200262
SATILIK PASTAL SERİM MAKİNESİ <br><br>Toplam 11 Metre Masa 200 cm TAM OTOMATİK PASTAL SERİM MAKiNASI <br>+4 Kesim motoru, + Pastal serim makinesi Tutucusu var<br><br><br>Satılık pastal serim makinası, Satılık pastal serim makinesi, Satılık pastal serim makinaları, Satılık pastal serim makineleri, İkinci el pastal serim makinası, İkinci el pastal serim makinesi, İkinci el pastal serim makinaları, İkinci el pastal serim makineleri, Satılık özbilim Pastal serim makinası, İkinci el Özbilim pastal serim makinesi SATILIK PASTAL SERİM MAKİNESİ ...
05327087544 - 05327087544
İstanbul
Türkiye,
25.5.2018 01:33:31 Rusça Çevirisi İngilizce Çevirisi
200328
KELEPİR FİYATATEK KULLANIMLIK NON WOVEN TELA<br><br>NON WOVEN TELA 60 VE 65 GR. SİYAH MOGUL TEKSTİL ÜRETİMİ TELA SATILIKTIR<br><br>Herbiri 200 metre x21 Top Nonwoven kumaş, Tela kumaş satılacaktır<br><br>Kelepir tela kumaş satıcısı, Kelepir Nonwoven kumaş satıcısı, Ucuz tela kumaşı satıcısı, Ucuz nonwoven kumaş satıcısı KELEPİR FİYATA TEK KULLANIMLIK NON WOVEN TELA SATILACAKTIR ...
+905366433878 - +90 536 643 38 78
Ankara
Türkiye,
25.5.2018 01:26:42
195660
BAYAN TESETTÜR GİYİMİ<br><br>Tesettür kadın elbiseleri, Tesettür kadın tunikleri, Tesettür kadın etekleri, Tesettür kadın pantolonları, Tesettür kadın pardesüleri, Tesettür kadın feraceleri imalat toptan satış ve İhracatını yapmaktayız BAYAN TESETTÜR GİYİMİ ...
+905422874751 - +90 212 246 27 66
İstanbul
Türkiye,
24.5.2018 20:06:48 Rusça Çevirisi İngilizce Çevirisi
198433
YAZLIK KAPRİLERİ, YAZLIK ÇOCUK ŞORTLARI İMALATI, TOPTAN SATIŞI VE İHRACATI YAPMAKTAYIZ<br><br>Firmamız Kendi koleksiyonları ile Çocuk konfeksiyon ürünleri imalatı yapmaktadır<br>
02 – 12 Yaş arası Çocuk kaprileri, Yazlık çocuk şortları üretimi ve ihracatı yapmaktadır<br><br><br>Yazlık çocuk şortu imalatçısı, Çocuk şortları üreticisi
Yazlık çocuk şort üreticisi, Yazlık çocuk şort imalatçıları
Çocuk şort toptancısı, Çocuk şortu toptancıları
Yazlık çocuk kaprisi üreticileri, Çocuk kapri imalatçısı
Çocuk kapri imalatçısı, Çocuk kapri imalatçıları,
Çocuk kapri toptancısı, Çocuk Kapri toptancıları
YAZLIK KAPRİLERİ, YAZLIK ÇOCUK ŞORTLARI İMALATI, TOPTAN SATIŞI VE İHRACATI YAPMAKTAYIZ ...
+90 530 340 47 05 - +90 212 415 05 84
İstanbul
Türkiye,
24.5.2018 17:50:55 Rusça Çevirisi İngilizce Çevirisi
145408
22 yarda epoca 5 brode makinası satılacaktır<br><br>2006 model epoca 5 standart Saurerer brode makinası satılacaktır<br><br><br>Satılık Epoca 5 brode makinası, Satılık Epoca 5 brode makinesi, Satılık Epoca 5 brode makinaları, Satılık Epoca 5 brode makineleri, Satılık Saurer Epoca 5 brode makinası, Satılık Saurer Epoca 5 brode makinesi, Satılık Saurer Epoca 5 brode makinaları, Satılık Satılık Epoca 5 brode makineleri 22 Yarda Epoca 5 brode makinası satılacaktır ...
05338151661 - .
Bursa
Türkiye,
24.5.2018 01:55:18 Rusça Çevirisi İngilizce Çevirisi
53685
KOT CEPLİGİ VE DEGİŞİK RENK VE DESENLERDE SPOT GÖMLEKLİK KUMAŞ SATIŞI YAPIYORUM<br><br>SPOT KOT CEPLİKLERİ ve UYGUN GÖMLEKLİK KUMAŞ BULUNUR. <br>
DÜZ , EKOSE, ÇİZGİLİ KUMAŞLARIMIZ MEVCUTTUR. <br>
ÖZELLİKLE KOTCU ARKADAŞLAR ; AGIR YIKAMALARA DAYANIKLI CEPLİGE VERECEGİMİZ KUMAŞLARIMIZ VARDIR. <br><br><br>Kot cepliği, kot ceplikleri, ekose kot cepliği, ekose kot ceplikleri, çizgili kot çepliği, çizgile kot çeplikleri, renmkli kot cepliği, renki kot ceplikleri, renkli ceplik kumaş, çizgili ceplik kumaş, renkli ceplik kumaş KOT CEPLİGİ VE DEGİŞİK RENK VE DESENLERDE SPOT GÖMLEKLİK KUMAŞ SATIŞI YAPIYORUM ...
0536 312 09 03 - 0224 363 03 71
Bursa
Türkiye
24.5.2018 01:55:06
196959
Penye alt üst grup imalatı yapan bir butik atölyeyiz. Bayan bluz,  elbise tayt eşofman vb. <br><br>Fason Bayan elbise dikimi, Bayan vbluz fason dikimi, Bayan tayt fason dikimi, Fason eşofman alt dikimi yapılır<br><br><br>Mersinde fason dikiş atölyesi, 
Mersinde fason dikim atölyesi, Mersinde fason penye atölyesi, 
Mersinde fason penye dikimcisi, Mersinde fason dikiş atölyeleri, 
Mersinde fason penye atölyeleri, Mersinde penye fasoncusu, 
Mersinde penye atölyesi, Mersinde penye dikiş atölyesi, Mersinde 
penye fason dikimcileri, Mersinde penye fason atölyesi, 
Mersinde konfeksiyon atölyesi,    Mersinde Fason konfeksiyon 
atölyesi,   Penye alt üst grup imalatı yapan bir butik atölyeyiz. Bayan bluz, elbise tayt eşofman vb. ...
+90 543 273 77 56 - +90 543 273 77 56
Mersin( İçel)
Türkiye,
23.5.2018 15:50:07


YENI MESAJINIZ VAR