Alis : 4.8230
Satis: 4.8317
Alis : 5.5986
Satis: 5.6087
Bu İlanın Yayınlandığı Kategori Önceki Sayfa İçin Tıklayın.
Önceki Sayfa İçin Tıklayın. Önceki Sayfa
İlan Referans No Yetkili Şehir / Ülke Tarih
160634 EMIR Adana, seyhan
Türkiye
19.2.2017 16:50:19
ADANADA FASON DİKİM ATÖLYESİNE FASON DİKİM İŞLERİ ARANIYOR
Adana da bulunan Atolyemizde Genel olarak penye üzerine çalışmaktayız. Elimizde bulunan 3 tane 4 iplik overlok makinası 1 adet 5 iplik overlok 2 tane biye makinası 3 adet reçme makinası 2 adet düz makine 1 adet biye kesme makinası ve 1 adet overlok kıstırma makinalarıdır. deneyimli elemanları ile ihracata yönelik Bluz, Tayt, Pantolon, ( cepli, cepsiz) Tişört, Şort, dikimi yapan kurumsal kendi markası olan bir şirketiz. Bazı ürünlerimiz ile ilgili resimleri ekte bulabilirsiniz. İhtiyacınız olması halinde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yakın zamanlarda İran, Azerbaycan, Irak için gönderimlerimiz oldu. Atolyemiz Talep doğrultusunda Fason dikim yapmaktadır.

Ayrıca Atolyemiz Akzaman Lojistik bünyesinde faaliyet göstermektedir.

Firmamız tekstil sektöründe faaliyet göstermektedir. Bu süre zarfında firmamızın odaklandığı başlıca faaliyet alanı, baskı ve tişört&Pantolon toptan üretimini gerçekleştirmek olmuştur.

Müşterilerimizin talep ettikleri ürünleri bizlere sipariş vererek birinci kalite kumaş ve işçilik ile çok kısa süre içinde hazırlamaktayız. Firmamızın yüksek oranda devam eden talepleri, aynı hız ve kalitede imalatını gerçekleştirme suretiyle firmamız kendine bu alanda saygın bir yer edinmiştir.

Çağın modern teknolojileri ile gerçekleşen üretimimiz, yüksek kapasite ve çeşitliliği, sipariş verenlere tercih etme sebebi oluşturmaktadır. Bu anlayış doğrultusunda verimli ve kaliteli üretim ve hizmet anlayışımız devam edecektir.

Garanti Politikamız; Hammaddenin temininden, ürünün müşteriye sevk edilmesine kadar üretimin tüm aşamalarında müşteri memnuniyeti ön planda tutulup, ekonomik ve güncel çözümler üretmek, ürünlerimizin kalitesinde lider olabilmek için sistem ve kalitemizi sürekli geliştirmek ve devamlılığını sağlamayı amaçlamaktayız.

Fason Dikim, Toptan ve perakende Ürün satışı marka jemile

Adanada fason dikim işleri yapıyoruz vb fason dikim yapılır
Atölyemize ait Kesimhanemiz vardır


 

160634 Numaralı Seri İlan Sahibinin Arşivde Olan Diğer İlanlarını Görmek İçin Tıklayınız

Bu ilanın anahtar kelimeleri

cevreKösem Plise


Asağıdaki linke tıklayarak
Sizde Satın alma veya Satış ilanlarınızı Portalımızda Ücretsiz yayınlatabilirsiniz.


Tıklayınız

Tesktil ilanları, Tekstil satınamacılar, tekstil satış ilanları, tekstil alım ilanları


YENI MESAJINIZ VAR