Tekstil Portal
 

Tekstil sektörünün en kapsamlı
ve güncel portalı
SERİ İLANLAR BÖLÜM
KONTÜR UYGULAMASI

     www.tekstilportal.com' un Seri ilanlar bölümünde arz ve talep ilanlarının iletişim bilgilerini açık yayınlatmak için kontür kullanmak, ve yine bu bölümde ücretsiz olarak iletişim bilgisi kapalı yayınlanan ilanların iletişim bilgisi kontür karşılığı alınmaktadır.

     www.tekstilportal.com' da İletişim bilgisi açık ilan yayınlatmak: Portalımızın seri ilanlar bölümünde iletişim bilgisi açık yayınlanması istenen her ilanın bir günlük yayın ücreti 1 kontür olup, çevirisi ilan veren tarafından yapılmak koşulu ile ilan ayrıca ücret talep edilmeksizin İngilizcede yayınlanmaktadır. İlan veren her ilanına 10 adet resim ekleme hakkına da sahiptir. Bu bölümde ücretli yayınlanan ilanlar sektör içinde hedef alınan branşlardan sistem kullanıcılarımızın tümünün e-mail adreslerine gönderilerek sistemde yayınlanan ilanların daha iyi netice alması sağlanmaktadır.

     www.tekstilportal.com' da İletişim bilgisi kapalı yayınlanan ilanların iletişim bilgilerine ulaşmak: Portalımızın seri ilanlar bölümünde ücretsiz ve iletişim bilgileri kapalı yayınlanmakta olan Yurt içi ve yurt dışı seri ilanların İleşim bilgileri kontür karşılığı verilmekte olup Yurt içi veya yurt dışı her ilanın iletişim bilgisi 2 kontür karşılığı verilmektedir.

KONTÜR ÜCRETLERİ

2 Kontür    :
10 TL
+ %18 kdv
10 Kontür    :
30 TL
+ %18 kdv
25 Kontür    :
50 TL
+ %18 kdv
50 Kontür    :
80 TL
+ %18 kdv
100 Kontür    :
120 TL
+ %18 kdv
250 Kontür    :
200 TL
+ %18 kdv


     Kontürlerinizi kullanmadan önce ilgilenmiş olduğunuz ilanlara sistem üzerinden e-mail göndererek ilanla ilgili detaylı bilgi alabilir, gelen cevap sizin için uygunsa ilanın iletişim bilgisini almanız kontürlerinizi daha ekonomik kullanma imkanı yaratacaktır.

E-mai Adresi :

 

 


Kösem Plise

TEKSTİLPORTAL ELEKTRONİK YAYINCILIK SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Adnan Kahveci Mahallesi Konak Cadddesi No:7 Kat:13 Daire:40 Beykent / Beylikdüzü / İSTANBUL
Tel: 0212 999 70 71  -  0506 909 54 19

info@tekstilportal.com

YENI MESAJINIZ VAR