Tekstilportal
İlan Referans No
266323
Yetkili
Tekstil Portal
Şehir / Ülke
Denizli,
Türkiye
Tarih
28.4.2024 00:43:15
Rusça
İngilizce
266323 - TEKSTİL PORTAL.COM - HAM BEZ KUMAŞ İMALATÇILARI, TOPTAN HAM BEZ KUMAŞ SATICILARI , PANAMA KUMAŞ ÜRETİCİSİ, ve KANVAS KUMAŞ SATICILARI +90 553 951 31 34
Resim Zoom
Resim Zoom
  • ham bez üreticisi
  • ham bez imalatçıları
  • ham bez üreticileri
  • hambez imalatçısı
  • ham bezciler
  • ham bez üreticisi
  • ham bez üreticileri
  • ham bez satıcıları
  • hambez üreticisi
  • ham bez imalatçıları
Önceki Sayfa İçin Tıklayın

İlan No:266323 Resim No-00258750- ; 

TEKSTİL PORTAL.COM - HAM BEZ KUMAŞ İMALATÇILARI, TOPTAN HAM BEZ KUMAŞ SATICILARI , PANAMA KUMAŞ ÜRETİCİSİ, ve KANVAS KUMAŞ SATICILARI +90 553 951 31 34

İmalatını yaptığımız Ham bez dokuma kumaş çeşitlerimiz

160 cm 44 tel ham bez kumaş üreticisi
185 cm 44 tel ham bez kumaş üretenler
160 cm 55 tel ham bez kumaş satıcıları
185 cm 55 tel ham bez kumaş satıcısı
205 cm 55 tel ham bez Toptancısı
225 cm 55 tel ham bez dokumacıları
240 cm 55 tel ham bez dokumacısı
260 cm 55 tel ham bez dokumacıları
16/12 Likralı ham bez üreticisi, likrasız yarı panama kumaş imalatçısı ve kanvas kumaş imalatçısı, likralı kanvas kumaş üreticisi
Keten ayakkabılık ham bez imalatçısı, Ayakkabılık ham bez satıcısı, düz boya baskılık ham bez satanlar, iç astarlık ham kumaş imalatçısı, likralı panama kumaş satanlar, yarı panama kumaş imalatçısı, kanvas kumaş toptancısı, kanvas kumaş imalatçışı, Ham kanvas kumaş ğreticisi,

160 cm Ham Bez imalatçısı, 160 cm ham bez satıcısı, 185 cm Ham Bez üreticisi, 160 cm ham bez kumaş satıcıları, 205 cm Ham Bez kıumaş imalatçıları, 205 cm ham bez kumaş satıcıları, 225 cm Ham bez kumaş kumaş üreticisi, 225 cm Ham bez kumaş tedarikçileri, 240 cm Ham bez kumaş fiyatları, 240 cm Ham bez kumaş tedarikçisi, 260 cm Ham bez kumaş tedarikçileri, 260 cm Ham bez kumaş satanlar ...

canli destek

Asağıdaki linke tıklayarak
Sizde Satın alma veya Satış ilanlarınızı Portalımızda Ücretsiz yayınlatabilirsiniz.

Tıklayınız

BU İLANA AİT ANAHTAR KELİMELER;
Sektör mensuplarının dikkatine
» Üretim aşamasında kullandığınız her türlü hammadde yarı mamül, mamul vb tüm ürünlerin Örneğin; ( İplik kumaş aksessuar ambalaj malzemesi ve her türlü sarf malzemesinin ) Tüketim miktarını belirterek www.tekstilportal.com 'un satınalma ilanları bölümünde ücretsiz yayınlatabilirsiniz. Böylelikle firmanıza gelecek teklifler sonucu maliyetlerinizi düşürme imkanıda bulabilirsiniz.

» www.tekstilportal.com 'un İngilizce yayınlanan Firma tanıtım ilanları bölümünde Firmanızın İngilizce tanıtım ilanlarını yayınlatarak web sayfalarınıza link verdirerek Seri ilanlar bölümümüzde Yurt dışına yönelik arz ve talep ilanlarınızı yayınlatarak Firmanıza yeni ufuklar açma imkanıda yaratabilirsiniz. Sektör ile ilgili her türlü arayışınızda ücret ödemeksizin

Son Eklenen Gold Seri İlanlar

Referans
Başlık
İl/Ülke
İlan Tarih

websitesi
Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Yıldırım Beyazıt Caddesi Demet Sokak No 135/11
Avcılar / İSTANBUL
Tel:0553 951 31 34
0506 909 54 19
[email protected]

YENI MESAJINIZ VAR