Tekstilportal
İlan Referans No
272338
Yetkili
TAHİR
Şehir / Ülke
İstanbul,
Türkiye
Tarih
28.4.2024 21:34:06
Rusça
İngilizce
272338 - x KADIN ATLETLERİ, KADIN KÜLOTLARI, KADIN BADİLERİ, KADIN İÇ GİYİM ÜRETİCİSİ, TOPTAN SATICISI ve İHRACATÇISIYIZ 0 553 951 31 34
Resim Zoom
Resim Zoom
  • Likralı kadın badileri üreticisi, Çıtçıtlı kadin badisi üreticisi
  • likralı kadın badileri üreticisi, Likralı kadın badileri toptancısı
  • Likralı Kadın külotları imalatçısı, Likralı Kadın külot toptancısı
  • Kadın Çıtçıtlı badi üreticileri, Kadın badi ihracatçısı
  • Çıtçıtlı Kadın badileri imalatçısı
  • Kadın likralı külot imalatçısı, Kadın likralı külot toptancısı
  • Dantelli kadın atletleri üreticisi, Kadın atletleri toptan satıcısı
  • Kadın büstiyer üreticisi, Likralı büstiyer imalatçısı, Kadın Büstiyer toptancısı
  • Kadın büstiyerleri imalatçısı, Likralı büstiyer toptancıları
  • Kadın rambo atletleri, Rambo kadın atletleri
Önceki Sayfa İçin Tıklayın

İlan No:272338 Resim No-00277666- ; 

x KADIN ATLETLERİ, KADIN KÜLOTLARI, KADIN BADİLERİ, KADIN İÇ GİYİM ÜRETİCİSİ, TOPTAN SATICISI ve İHRACATÇISIYIZ 0 553 951 31 34

Firmama markamız ve Firma madollerimiz ile kadın iç giyim imalatçısı, Kadın iç giyim toptan satıcısı ve Kadın iç giyim ihracatçısıyız

Kadın iç çamaşırları imalatçısı, Kadın atletleri imalatçısı, Kadın külotları imalatçısı, kadın çıtçıtlı badi imalatçısı, Kadın iç giyim toptancısı ve Kadın iç giyim ihracatçısı

Kadın likralı külot imalatçısı, Kadın Dantelli atlet imalatçısı, Rambo model kadın atletleri imalatçısı, Likralı kadın badileri imalatçısı Kadın büstiyerleri imalatçısı, Çıtçıtlı kadin badisi üreticisi,

Sizin modelleriniz ve Sizin markanız ile, Toptan Kadın iç giyim üretimi, Erkek iç giyim üretimi, Çocuk iç giyim üretimi vb sipariş üretimde yaparız
Web sayfamızdan iç giyim kolleksiyonlarımızı inceleyebilirsiniz ...

canli destek

Asağıdaki linke tıklayarak
Sizde Satın alma veya Satış ilanlarınızı Portalımızda Ücretsiz yayınlatabilirsiniz.

Tıklayınız

Sektör mensuplarının dikkatine
» Üretim aşamasında kullandığınız her türlü hammadde yarı mamül, mamul vb tüm ürünlerin Örneğin; ( İplik kumaş aksessuar ambalaj malzemesi ve her türlü sarf malzemesinin ) Tüketim miktarını belirterek www.tekstilportal.com 'un satınalma ilanları bölümünde ücretsiz yayınlatabilirsiniz. Böylelikle firmanıza gelecek teklifler sonucu maliyetlerinizi düşürme imkanıda bulabilirsiniz.

» www.tekstilportal.com 'un İngilizce yayınlanan Firma tanıtım ilanları bölümünde Firmanızın İngilizce tanıtım ilanlarını yayınlatarak web sayfalarınıza link verdirerek Seri ilanlar bölümümüzde Yurt dışına yönelik arz ve talep ilanlarınızı yayınlatarak Firmanıza yeni ufuklar açma imkanıda yaratabilirsiniz. Sektör ile ilgili her türlü arayışınızda ücret ödemeksizin

Son Eklenen Gold Seri İlanlar

Referans
Başlık
İl/Ülke
İlan Tarih

websitesi
Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Yıldırım Beyazıt Caddesi Demet Sokak No 135/11
Avcılar / İSTANBUL
Tel:0553 951 31 34
0506 909 54 19
[email protected]

YENI MESAJINIZ VAR