.:: HEDEF RESORT HOTEL ::. İngilizce Çevirisi İçin Rusça Çevirisi İçin

Firma No:37457 Resim No-001- ; 


Açık ve Kapalı Havuzlarımızda serinleyip, Aquapark' ın kaydıraklarında eğlenceli anlar geçirebilirsiniz. Çocuklar; unutulmayacak bir tatil geçirmeniz için, animatörlerimiz sizleri bekliyor, Aquapark ve Havuz eğlenceleri, birbirinden değişik oyun ve aktivitelerle tatilin keyfini çıkarın. Deniz ve Güneş'in keyfini uzun kum plajımızda çıkarabilir, gün boyu çeşitli aktivitelere katılabilir, Su sporları merkezinde hareketli saatler geçirebilirsiniz. Su Sporları, Bowling, Bilardo, Tenis, Masa Tenisi, Voleybol, Basketbol, Dart, İnternet Cafe.. Sporla iç içe ve eğlenceli bir tatil geçirmek için seçeneklerinizden birkaçı. Disko ve barlarımızda içkinizi yudumlarken hoş vakitler geçirebilir, isterseniz animasyon ekibimizin birbirinden ilgi çekici showlarını izleyebilirsiniz.

Sektör mensuplarının dikkatine
» Üretim aşamasında kullandığınız her türlü hammadde yarı mamül, mamul vb tüm ürünlerin Örneğin; ( İplik kumaş aksessuar ambalaj malzemesi ve her türlü sarf malzemesinin ) Tüketim miktarını belirterek www.tekstilportal.com 'un satınalma ilanları bölümünde ücretsiz yayınlatabilirsiniz. Böylelikle firmanıza gelecek teklifler sonucu maliyetlerinizi düşürme imkanıda bulabilirsiniz.

» www.tekstilportal.com 'un İngilizce yayınlanan Firma tanıtım ilanları bölümünde Firmanızın İngilizce tanıtım ilanlarını yayınlatarak web sayfalarınıza link verdirerek Seri ilanlar bölümümüzde Yurt dışına yönelik arz ve talep ilanlarınızı yayınlatarak Firmanıza yeni ufuklar açma imkanıda yaratabilirsiniz. Sektör ile ilgili her türlü arayışınızda ücret ödemeksizin

Son Eklenen Gold Seri İlanlar

? Kay?t Bulunamad?.
Refernas Başlık İl/Ülke İlan Tarihi


Kösem PliseYENI MESAJINIZ VAR