.:: AYAZ YÜN İPLİK TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ::. İngilizce Çevirisi İçin Rusça Çevirisi İçin

Firma No:47362 Resim No-004- ; 

KUĞU _ TAVŞAN TÜYÜ
Ayaz markası ile Tuhafiye ve Yün Pazarına Günlük 3. 000 Kg Kapasite ile Yumak veya Bobin olarak Simli Pullu Payetli Polyesterli Fantazi El Örgü İplikleri üretimi gerçekleştiriyoruz. Endüstriyel pazarda da Halı iplikleri, Perde iplikleri ve Döşemelik kumaşlar için Dokuma iplikleri, Örme iplikleri, ve Brode iplikleri de üretmekteyiz.

Nako El Örgü İplikleri, Yabalı Dikiş ve Nakış İplikleri, Elsan Çetiklik, Akiş Çetiklik İpliklerinin Bölge Bayiliğinin yanı sıra, Toptan Çorap ve Çamaşır çeşitleriyle de tüm perakende noktalarına hizmet vermekteyiz. Ayaz markası ile Tuhafiye ve Yün Pazarına Günlük 3. 000 Kg Kapasite ile Yumak veya Bobin olarak Simli Pullu Payetli Polyesterli Fantazi El Örgü İplikleri üretimi gerçekleştiriyoruz. Endüstriyel pazarda da Halı iplikleri, Perde iplikleri ve Döşemelik kumaşlar için Dokuma iplikleri, Örme iplikleri, ve Brode iplikleri de üretmekteyiz.

Kösem Plise

Sektör mensuplarının dikkatine
» Üretim aşamasında kullandığınız her türlü hammadde yarı mamül, mamul vb tüm ürünlerin Örneğin; ( İplik kumaş aksessuar ambalaj malzemesi ve her türlü sarf malzemesinin ) Tüketim miktarını belirterek www.tekstilportal.com 'un satınalma ilanları bölümünde ücretsiz yayınlatabilirsiniz. Böylelikle firmanıza gelecek teklifler sonucu maliyetlerinizi düşürme imkanıda bulabilirsiniz.

» www.tekstilportal.com 'un İngilizce yayınlanan Firma tanıtım ilanları bölümünde Firmanızın İngilizce tanıtım ilanlarını yayınlatarak web sayfalarınıza link verdirerek Seri ilanlar bölümümüzde Yurt dışına yönelik arz ve talep ilanlarınızı yayınlatarak Firmanıza yeni ufuklar açma imkanıda yaratabilirsiniz. Sektör ile ilgili her türlü arayışınızda ücret ödemeksizin

Son Eklenen Gold Seri İlanlar

? Kay?t Bulunamad?.
Refernas Başlık İl/Ülke İlan Tarihi


YENI MESAJINIZ VAR