tÜYAP BANNER
Alis : 3.0736
Satis: 3.0791
Alis : 3.3478
Satis: 3.3538
Firma Tanıtım Sayfası
Önceki Sayfa İçin Tıklayın.Önceki Sayfa
[NTX-40574] Rusça Çevirisi İçin

MERVE BEZ ÇANTA

40574 - merve bez çanta

Firma Ürün ve Hizmet Çeşitleri;

çevre ve doğa
dostu bez
çantaları üretiyoruz
gaziantep. in
ilk ve tek hambez çanta üreticisi
merve bez çanta
ham bezden kot ve keten nonwoven kumaştan
bez çanta üretiyoruz çantaları alış veriş merkezleri için
şirketler için promasyon çantalar market poşetleri
gaziantep, te üretiyoruz ve size sunuyoruz çoçukların yüzü solmasın
dünyamız çöp olmasın agaçlar yıkılmasın dünyamız çöp yıgını olmasın. doğa ve çevre dostu bez poşet üretmekteyiz ham bezden kot ve keten torbaların da üreticisi olan, gaziantap’nin önde gelen ambalaj firmalarından olan merve bez çanta gaziantep ürünlerini anlatıyor merve bez çanta gazantep kalitesiyle müşterilerini düşündüğü gibi, doğaya duyarlılığıyla da dünyayı ve gelecek nesilleri düşünüyor:
firmamız doğa dostu taşıma torbaları reklam çantaları üretmektedir. ürünlerimiz bir çok çevre bilincindeki firma tarafından kullanılmaktadır. doğa dostu ürünlerimizi üç kategoride sınıflandırmaktayız. ham bez kot ve keten kumaştan torbalar üretmektedir.
reklam çantaları
bir sunum çantası özellikle size uygun şirketimizin isteği ve ürünler burada yeni ürün ve ambalaj hızlı sürekli çaba size sektöre sunulan çeşitli inç çantalar reklam amaçlı olarak sadece ulaşım amaçlı değil kullanılır olmalıdır . şirketinizin en basit reklam çanta yazdırılır. yeni teknolojiler ve üretim teknikleri tercih ambalaj yapılmış ham bez kot ve keten kumaştan çanta üreticileri bizim birçok iç yüzey çizilir ürünler üreten sektörü bu ürünün seri üretimine etkili olan üreticiler için uygundur maliyet teklif var.
fuar bilgileri çanta
son zamanlarda birçok şirket ambalaj fuarı üreten firmamız, katılımcılara farklı alternatifler sunuyor. el dikişli omuz askısı kumaş çanta asmak için ana kaynak yanı sıra modern çanta ile imalat yeni ürünleri torbaları üzerinde hizmet sunmak için çalışıyoruz tanıtımı iyi temsil etmek olmalıdır. yeni çanta ( pp) çanta ile lamine on ediyoruz.
özel ürünler
biz sizin için en uygun değerlendirecek deneyler dayalı ambalaj sektöründe uzun yıllar farklı alternatifler sunmaya devam özel ambalaj esnek ambalaj alternatifleri talebi mevcuttur. ayrıca nonwoven kumaş olmayan ihtiyaçlarını- örgüsüz teknikleri dokuma göre üretiyoruz. çalışmalar hakkında bilgi almak için lütfen bizi arayınız. biz çevreye olumlu bir katkısı vardır sunan ürünlerin uzun süreli kullanımı.
türkiyede ilk kez bir konumda bulunmaktadır başladı. amacıyla web üzerinden online ödeme sistemi kurduk işlemleri kolaylaştırmak için ek olarak, müşterilerimize türkiye için ödeme yaparsınız.
doğal çevre için bez torba üretin. şirketiniz için şirketimizde en modern kumaş torba ambalaj lar bulunabilir.
bu çantalar ister kot ve keten mazlemeden üretilebilmekte yada tamamen doğal olarak ürettiğimiz poşetlerimiz sunulmaktadır. bu çantlar çok uzun ömürlüdür. bu poşetler için ömür boyu kullanım garantisi vermektedir. bu poşetleri alışverişe giderken yanınızda taşıyor alışverişlerinizde yeni poşet kullanmak yerine defalarca bu ürünü kullanıyorsunuz. bu şekilde büyük bir tasarrufun yanı sıra doğal çevreyi binlerce ton çöp plastikten kurtarmış oluyorsunuz.
dikişli jean ve keten poşetler,
bu taşıma torbaları tarımdan, tekstile çok geniş alanda kullanımı olan teknik bir kumaş olan jean [kot } ve keten malzemeden üretilen poşetlerden oluşmaktadır. firmamız özellikle üretim maliyetlerini en aza indirmek amacıyla bu kumaşları üretebilmektedir. sayesinde maliyet avantajı kazandırdığımız ürünler ile plastik poşetlerin kullanımını azaltmayı hedeflemekteyiz.
kot [ jean} keten kumaş malzeme dikişli konfeksiyon olarak şekillendirilebilmekte farklı poşet modelleri yine bu sistemde elde edilebilmektedir .
neden bez torba ?
üretilen doğa dostu bez çantalar çalışmasını hayata geçirdi. çalışma, mağaza ve market alışverişlerinde naylon torba yerine bez çanta kullanılmasını özendirmeyi ve doğa dostu yaşam alışkanlıklarının yaygınlaştırılmasını amaçlıyor. 100 ham pamuk dokumadan üretilen çantalarda doğaya zarar vermeyen su bazlı baskı kullanıldı.
konuyla ilgili açıklama yapan doğa derneği genel müdürü bahtiyar kurt “bu ortak çalışma bizim için heyecan verici. ben ne yapabilirim diye soran, hemen bugün değiştirebilecekleri bir şeyler arayan doğaseverlere cevap veren bir çalışma oldu. alışveriş merkezleri bugün doğamız için tehdit oluşturan naylon torba yerine bez çantalara geçişin başlatılabileceği anlamlı bir nokta. umarım bu çalışma arzu ettiğimiz gibi naylon torba kullanımının tarihe karışması için çarpıcı bir örnek oluşturur” dedi.
yaptığı ise açıklamada “dünyaya işlediğimiz suçların dosyası hayli kabarık. ama bu proje ile yaptığımız bir yanlışı düzeltme yolunda adım attığımızı düşünüyorum. çevreyi korumak öncelikle atıklarımızı düzenlemekle başlar. plastik poşet yerine tasarladığım ham bezden bu çanta uzun kullanımlı ve aynı zamanda yeni dünya anlayışına sahip yeni tüketici modelini de simgeliyor. artık harekete geçme anı. plastik poşet kullanmayan mutlu insan olma hali. ” dedi.
çalışmayı destekleyen “doğa derneği vasıtasıyla böyle bir çalışma yapmak ve çağımızın en önemli sorunlarından biri olan çevre sorunlarına bir alışveriş merkezi kimliği ile değinebilmek bizleri son derece memnun etti. ziyaretçilerimize
merve bez çanta
özel tasarımı olan çantayı sevgililer günü vesilesiyle hediye ederken, onları doğaya zarar veren ürünler yerine doğa dostu ürünleri kullanmaya bir nebze de olsa teşvik etmeye çalıştık. ” dedi.
notlar
naylon torba sadece çöp ve kirlilik yaratmaz, üretim sürecinde suyumuzu tüketir, göl ve nehirlerin akış rejimlerini bozar, depolama sürecinde ciddi maliyetler oluşturur, doğal yaşam ortamlarına verdiği zararla, nesli tehlike altındaki türlerin varlığını tehlikeye sokar.
naylon torba kullanımı tüm dünyada 1982’de, türkiye’de 1980’ler sonunda başladı. bu yeni alışkanlık bir uygarlık göstergesi gibi kabul görüp yaygınlaştı. örneğin istanbul’da istanbul büyükşehir belediyesi verilerine göre, günde 10. 000 ton üzerinde çöp üretilmektedir. üretilen bu çöpün yaklaşık yüzde 10′luk bir kısmını ise naylon poşet ve diğer plastikler oluşturur. sanayi ve ticaret bakanlığı’nın 2002 verilerine göre ülkemizde naylon torba ve plastik talebi her yıl 1. 7, ithalatta 6. 5 oranında artmaktadır.
avustralya’da 2008 yılı sonunda süpermarketlerde naylon torba kullanımına son verildi. çin’de haziran 2008 tarihinden başlamak üzere çok ince naylon torba üretimi ve süpermarketlerde kullanılması yasaklandı. irlanda mart 2002’de naylon torba kullanımına yönelik bir vergi koydu, o yıldan önce yılda 1, 2 milyar poşet tüketiliyorken, vergi sonrası tüketim 95 oranında düştü. sel sırasında su akışını kestiği ve ciddi maddi hasara sebep olduğu için bangladeş’in başkenti dakka’da da naylon torba kullanımı yasaklandı. güney afrika, almanya ve kanada’da naylon torbalar ancak ücret karşılığı alınabiliyor. ingiltere’de 50 mağazada bez çanta uygulaması yapılarak naylon torba talebinin bir yılda 70 oranında düşürülmesi sağlandı.
atık ve doğada çözünme
kesekâğıtlarının geri dönüştürülme oranı daha fazla, mürekkepsiz olanları bahçenizde kullanabilirsiniz. ancak kâğıt, çöpe gittiğinde sanıldığı gibi kolaylıkla çözünmüyor. bozunmayı sağlayacak oksijen, ışık, su gibi materyaller alt katmanlara ulaşmadığından kesekâğıdı da çok uzun zaman ( belki de asla) çözünmüyor. ( bill rathje, stanford ünversitesi, “çöp projesi” başkanı) sonuç
her zaman olduğu gibi tüketmemek, tüketirsek de bir defadan fazla kullanmak en iyi çözüm. yıkanabilen ve defalarca kullanılabilen bez torbalar, fileler ya da sepetler tabii ki en iyi seçenek.
çantanızda veya arabanızın bagajında bulunduracağınız bez torbalar, sizi bu ikilemden kurtaracak ve dünyada bıraktığınız ayak izinizi azaltacak. siz mutlu, ağaçlar, su, deniz kaplumbağaları mutlu…
çevre ve doğa içinde yaklaşık 3 bin yıl yok etmek doğa, hasardan ve doğaya terk edilmelidir kağıt- karton, pamuk ve yün ürünleri ağırlık verdiğiniz özellikle çevremizi tehdit olmayan sentetik ve plastik ürünlerin kullanımı bulur kullanın.
çocuklarımıza temiz bir dünya bırakmak için.
100 geri dönüşümlü ve art arda anti kullanılabilir- bakteriyel kumaşlar çok yapıyoruz- baskı renkli sizi veya firmanızı söylemek yeterlidir

Firma Faaliyet Alanları ;

ÇEVRE VE DOĞA DOSTU BEZ ÇANTALARI ÜRETİYORUZ

Kösem Plise

Son Eklenen Gold Seri İlanlar

Refernas Başlık İl/Ülke İlan Tarihi
160385
Boludaki Katlı Mağazalarımız için Toptan KOLTUK KANEPE OTURMA GRUBU, YATAK ODASI VE BEYAZ EŞYA ÇEŞİTLERİ ALINACAKTIR<BR>0 532 564 41 39 - 0 374 311 61 02 Boludaki Katlı Mağazalarımız için Toptan KOLTUK KANEPE OTURMA GRUBU, YATAK ODASI VE BEYAZ EŞYA ÇEŞİTLERİ ALINACAKTIR 0 532 564 41 39 - 0 374 311 ...
0 532 564 41 39 - 0 374 311 61 02
BOLU
Türkiye
23.10.2016 00:48:17
159239
SİLİKON YORNA ÜRETİCİSİ, ELYAF YORGAN ÜRETİCİSİ +90 541 410 00 19 <br><br>Silikon yorgan imalatçısı, Silikon yorgan imalatçıları, Silikon yorgan üreticisi, Silikon yorgan üreticileri, toptan Silikon yorgan satıcısı, Silikon yorgan toptancısı,<br><br>Elyaf yorgan imalatçısı, Elyaf yorgan imalatçıları, Elyaf yorgan üreticisi, Elyaf yorgan üreticileri, Elyaf Silikon yorgan satıcısı, Elyaf yorgan toptancısı, SİLİKON YORGAN ÜRETİCİSİ, ELYAF YORGAN ÜRETİCİSİ +90 541 410 00 19 ...
+90 312 434 24 85 - +90541 410 00 19
Ankara
Türkiye,
23.10.2016 00:45:01 Rusça Çevirisi İngilizce Çevirisi
146718
Aylık 8 - 10 Ton 150 ve 300 DENYE POLYESTER İPLİK ALIMI YAPMAKTAYIZ<BR>0 532 597 61 87<br><br>aylık 8- 10 ton arası 150 ve 300 denye olarak iplik alımı yapmaktayız fiyat bekliyoruz<br><br>dar dokuma için Polyester iplik satın almacısı, dar dokuma için polyester iplik satın almacıları, stok Polyester ipliği satın almacısı, spot polyester ipliği satın almacıları, spot polyeter iplikleri satın almacısı Aylık 8 - 10 Ton 150 ve 300 DENYE POLYESTER İPLİK ALIMI YAPMAKTAYIZ 0 532 597 61 87 ...
+905325976187 - +902124309115
İstanbul
Türkiye,
23.10.2016 00:25:06 Rusça Çevirisi İngilizce Çevirisi
169579
İNGİLTERE İÇİN EŞARP ÜRETİMİ YAPTIRILACAKTIR 120X120 cm kare desenli kumaş üretimi <br><br>Merhabalar;<br>
İngilterede bulunan müşterimiz için aşağıdaki özelliklerde ürün ürettirilecektir. <BR>Düşük adetli baskılı ürün üretebilecek tedarikçilerin kontağa geçmesini rica ederiz. <br>
<br>
%100 Pamuk, 120x120 cm, El Baskısı, 200 adet <br>
5 Aralık 2016 tarihinde yüklenecek <BR><BR><BR>El baskısı eşarp imalatçıları, El baskısı eşarp imalatçısı, El baskısı eşarp üreticisi, El baskısı eşarp üreticileri İNGİLTERE İÇİN EŞARP ÜRETİMİ YAPTIRILACAKTIR 120X120 cm kare desenli kumaş üretimi ...
05333004159 - 05333004159
İstanbul
Türkiye,
22.10.2016 14:28:29 İngilizce Çevirisi
170617
12 ADET PICANOL GAMMAX 8R DOKUMA TEZGAHLARI SATILACAKTIR<br><br>12 Adet PICANOL GAMMAX 8R, en: 220 cm, 2003 Model<br>
 ŞTAUBLI 2670 tip armürlü, 20 ayak. <br>
<br>
Her makineye <br>
10 adet çerçeve <br>
6 adet Atkı besleyici<br>
1, 5 çözgü leventi <br>
1, 5 kumaş leventi<br>
5.000 lamel<br>
5.000 Niğre. <br><br><br>Satılık Picanol gammax 8R Dokuma tezgahı, Satılık Picanol gammax 8R Dokuma tezgahları, Satılık Picanol gammax 8R Dokuma makinası, Satılık Picanol gammax 8R Dokuma makinesi, Satılık Picanol gammax 8R Dokuma makinaları, Satılık Picanol gammax 8R Dokuma makineleri, Satılık Picanol gammax Dokuma tezgahı, Satılık Picanol gammax Dokuma tezgahları, Satılık Picanol gammax Dokuma makinası, Satılık Picanol gammax Dokuma makinesi, Satılık Picanol gammax Dokuma makinaları, Satılık Picanol gammax Dokuma makineleri,
12 ADET PICANOL GAMMAX 8R DOKUMA TEZGAHLARI SATILACAKTIR ...
+90 532 133 17 60 - +90 224 261 50 28
Bursa
Türkiye,
21.10.2016 01:21:40 Rusça Çevirisi İngilizce Çevirisi
170615
Nevresim takımı, Yastık Yorgan vb EV TEKSTİLLERİ FASON İMALATÇISIYIZ ...
05325781286 - +90 212 632 77 93
İstanbul
Türkiye,
21.10.2016 01:21:24
170608
PERSONEL GİYSİLERİ ÜRETİCİSİYİZ<br><br>Otel personel giyimi imalatçısı, Resturant personel giyimi imalatçısı, cafe personel giyimi
ve uniforma tasarım desteği ile birlikte erkek ve kadın olmak üzere tüm ürün kategorilerinde hizmet vermekteyiz.<BR><BR><BR>Otel personel giysileri imalatçısı, otel personel elbiseleri imalatçısı, restaurant personel giysileri imalatçısı, Casino personel giysileri imalatçısı, kafeterya personel giysileri imalatçısı, Hastahane hostes giysileri imalatçısı, banko personel giysileri imalatçısı, resepsiyon personel giysileri imalatçısı, ofis personel giysileri imalatçısı, stant personel giysileri imalatçısı, Otel personel giyimi imalatçısı, Resturant personel giyimi imalatçısı, cafe personel giyimi PERSONEL GİYSİLERİ ÜRETİCİSİYİZ ...
05326680964 - 05365573743
İstanbul
Türkiye,
20.10.2016 21:45:27 Rusça Çevirisi İngilizce Çevirisi
170621
İHRACAT FAZLASI MARKALI 1. KALİTE BAYAN GİYİM SATILACAKTIR<br><br>Elimizde bulunan ihracat fazlası 1. kalite bayan giyim ürünlerini toptan satacağız. Ürünler sayılarıyla birlikte resimlerden görülebilir.<br>
<br>
İlgilenenler iletişim bilgilerimizden irtibata geçebilirler.<br><br><br>İhracat fazlası kadın giyim, ihracat fazlası kadın giysileri, İhraç fazlası kadın giyim, ihraç fazlası kadın giysileri, ihraç fazlası kadın pantolonları, ihraç fazlası kadın etekleri, ihraç fazlası kadın ceketleri, ihraç fazlası kadın bluzları İHRACAT FAZLASI MARKALI 1. KALİTE BAYAN GİYİM SATILACAKTIR ...
0532 631 26 93 - 0532 631 26 93
İstanbul
Türkiye,
20.10.2016 19:23:33 Rusça Çevirisi İngilizce Çevirisi
98926
ALARKO CHİLLER SATILACAKTIR<br><br>142 KW ALARKO CHİLLER ÇOK AZ KULLANILMIŞ<br>
PANOSU ÜZERİNDE SATILIKTIR. fiat 75. 000, - TL<BR><BR><br>Satılık Chiller, Satılık ikinci el Chiller, Satılık kullanılmış Chiller, Satılık ikinciel Chiller, ikinci el Chiller satanlar, Satılık alarko Chiller, ikinci el alarko Chiller, kullanılmış alarko chiller satanlar, 142 KW Аларко CHILLER ALARKO CHİLLER SATILACAKTIR ...
+90 544 500 0010 - +90 212 5514616
Tekirdağ
Türkiye,
19.10.2016 19:04:10 Rusça Çevirisi İngilizce Çevirisi
169297
Hollanda için TENİS ÇANTASI YAPTIRILACAKTIR <br><br>iyi gunler Canta numunem var tenis cantasi yaptirmak istiyorum nasil irtibata gecebilirim<br><br><br>Tenis çantası imalatçısı, tenis çantası üreticisi, Tenis çantası imalatçıları, tenis çantası üreticileri, Tenis çantaları imalatçısı, tenis çantaları üreticisi, Hollanda için TENİS ÇANTASI YAPTIRILACAKTIR ...
+31613843491 Whatsap - 0031613843491
.
Hollanda,
18.10.2016 15:15:24
cevreYENI MESAJINIZ VAR