Alis : 3.0736
Satis: 3.0791
Alis : 3.3478
Satis: 3.3538

cevreKösem Plise

   
 
     BANNER İLAN
UYGULAMALARI

    Banner İlanlar, ilan sahibi firmanın tekstilportal.com'da seçeceği bölüm veya bölümlerde yayınlanacağı süre içinde 24 saat sürekli olarak tekstilportal.com'un sağ ve sol sütunlarında yayınlanmaktadır.

    Banner ilanların tasarım ve çevirileri tekstilportal.com tarafından ücretsiz hazırlanmakta olup, ilan sahibi firma, arzu ederse banner ilan tasarımını standart ölçülere uygun olarak kendisi de hazırlayabilir.

    Banner ilanlar 3 - 6 ve 12 aylık süreler ile yayınlanmaktadır.

 

BANNER İLANLARIN
ÜCRETLENDİRİLMESİ


    1) Standart Banner İlan
   
İlan sahibinin faaliyet konusuna uygun bir kategorinin birinci sayfası ve bu kategorinin tüm alt sayfalarında yayınlanmaktadır.

    3 ay  süre ile yayın ücreti                    180 $ + kdv
    6 ay  süre ile yayın ücreti                    240 $ + kdv
  12 ay  süre ile yayın ücreti                    360 $ + kdv

    2) Gold Banner İlan
    Gold Banner İlanlar tekstilportal.com 'da yayınlanmakta olan seri ilanlar bölümünün bütün kategorilerinde ve bu kategorilerin tümünün alt sayfalarında yayınlanmakta, bu bölümde yayınlanan bütün seri ilanların tümünün altında tek tek yayınlanmaktadır.

     Gold Banner İlanlar tekstilportal.com 'da yayınlanmakta olan firma tanıtım ilanları  bölümünün bütün kategorilerinde ve bu kategorilerin tümünün alt sayfalarında yayınlanmakta, bu bölümde yayınlanan bütün firma tanıtım ilanlarının tümünün tek tek altında yayınlanmakta olduğu gibi sistem içinde yapılan üyeler arası yazışmaların tümünde de sürekli olarak yayınlanmaktadır.

   Not: Gold Banner İlanlar tekstilportal.com 'un ana sayfasında dönüşümlü olarak ücretsiz yayınlanacak ve ilan sahibi kendisine verilen özel şifre ile ilanına gelen talep ve teklifleri talep ve teklifi verenlerin mesaj ve iletişim bilgileri ile takip ederek
yayınlanan ilanın getirilerini hesaplayabilmektedir.

3 ay süre ile yayın ücreti 1600 $ + kdv
6 ay süre ile yayın ücreti 2400 $ + kdv
12 ay süre ile yayın ücreti 3600 $ + kdv

 


TEKSTİLPORTAL ELEKTRONİK YAYINCILIK SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Adnan Kahveci Mahallesi Konak Cadddesi No:7 Kat:13 Daire:40 Beykent / Beylikdüzü / İSTANBUL
Tel: 0212 273 27 97  -  0506 909 54 19

info@tekstilportal.com

YENI MESAJINIZ VAR