Tekstilportal
İlan Referans No
271758
Yetkili
Ali
Şehir / Ülke
Adana,
Türkiye,
Tarih
27.4.2024 13:48:58
Rusça
İngilizce
271758 - İKİNCİ EL SSM BOBİN AKTARMA MAKİNASI SATILACAK +90 0 506 909 54 19
Resim Zoom
Resim Zoom
  • 96 Göz Yumuşak sarım aktarma makinesi
  • 96 Göz SSM Bobin aktarma makineleri
  • İkinci el Bobin aktarma makinası, İkinci el yumuşak sarım bobin aktarma makinası
  • İkinci el SSM Aktarma makinesi
  • İkinci el SSM Bobin aktarma makinaları
  • Satılık Bobin aktarma makinası, Satılık yumuşak sarım bobin aktarma makinası
  • Satılık ssm aktarma makinası, Satılık SSM yumuşak sarım bobin aktarma makinası
  • Satılık SSM aktarma makinası, Satılık yumuşak sarım SSM aktarma makinası
Önceki Sayfa İçin Tıklayın

İlan No:271758 Resim No-00275689- ; 

İKİNCİ EL SSM BOBİN AKTARMA MAKİNASI SATILACAK +90 0 506 909 54 19

Satılık SSM İplik bobin aktarma makineleri arayanların, İkinci el Yumuşak sarım iplik aktarma makineleri arayanların dikkatine!

2011 model İplik bobin aktarma makinası, SSM yumuşak bobin aktarma makinası, 96 Göz SSM Bobin iplik aktarma makinesi satılacaktır ...

canli destek

Asağıdaki linke tıklayarak
Sizde Satın alma veya Satış ilanlarınızı Portalımızda Ücretsiz yayınlatabilirsiniz.

Tıklayınız

Sektör mensuplarının dikkatine
» Üretim aşamasında kullandığınız her türlü hammadde yarı mamül, mamul vb tüm ürünlerin Örneğin; ( İplik kumaş aksessuar ambalaj malzemesi ve her türlü sarf malzemesinin ) Tüketim miktarını belirterek www.tekstilportal.com 'un satınalma ilanları bölümünde ücretsiz yayınlatabilirsiniz. Böylelikle firmanıza gelecek teklifler sonucu maliyetlerinizi düşürme imkanıda bulabilirsiniz.

» www.tekstilportal.com 'un İngilizce yayınlanan Firma tanıtım ilanları bölümünde Firmanızın İngilizce tanıtım ilanlarını yayınlatarak web sayfalarınıza link verdirerek Seri ilanlar bölümümüzde Yurt dışına yönelik arz ve talep ilanlarınızı yayınlatarak Firmanıza yeni ufuklar açma imkanıda yaratabilirsiniz. Sektör ile ilgili her türlü arayışınızda ücret ödemeksizin

Son Eklenen Gold Seri İlanlar

Referans
Başlık
İl/Ülke
İlan Tarih

websitesi
Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Yıldırım Beyazıt Caddesi Demet Sokak No 135/11
Avcılar / İSTANBUL
Tel:0553 951 31 34
0506 909 54 19
[email protected]

YENI MESAJINIZ VAR